Home / SHOWBIZ / Dëshpron Adelina, shikojeni si duket pa grim! (Foto)

Dëshpron Adelina, shikojeni si duket pa grim! (Foto)

vKëngëtarja Adelina Tahiri është një nga këngëtaret më të diskutuara në showbiz.

Së fundmi ajo ka ndërruar look – un e saj duke realizuar flokët në stilin “boho” dhe e ka prezantuar në rrjetet sociale.

Por ajo që habit më shumë fansat është fytyra e saj që duket tmerrshëm nëse krahasohen me fotot kur ajo shfaqet e kuruar dhe me make up.

v

v

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Dëshpron Adelina, shikojeni si duket pa grim! (Foto) Dëshpron Adelina, shikojeni si duket pa grim! (Foto)Rating: 4.8