A e dini çka bënin Afrim Muqiqi dhe Bleona Qereti kur ishin të rinj? – Kosova Today News
Home / SHOWBIZ / A e dini çka bënin Afrim Muqiqi dhe Bleona Qereti kur ishin të rinj?
A e dini çka bënin Afrim Muqiqi dhe Bleona Qereti kur ishin të rinj?

A e dini çka bënin Afrim Muqiqi dhe Bleona Qereti kur ishin të rinj?

Janë dy këngëtarë që tanimë kanë sigururar famën në gjithë trojet shqiptare. Bleona para se të bëhej e njohur me skandalet e saj, ajo ishte këngëtarja e preferuar e shumicës së publikut, përcjell ORAinfo.

A e dini çka bënin Afrim Muqiqi dhe Bleona Qereti kur ishin të rinj?
A e dini çka bënin Afrim Muqiqi dhe Bleona Qereti kur ishin të rinj?

Afrim Muqiqi dhe Bleona gjatë fillimeve të karrierës së tyre ata ishin kolegë të mirë të cilët edhe u takuan në vendet ku u bëheshin bashkë këngëtarët.

A e dini çka bënin Afrim Muqiqi dhe Bleona Qereti kur ishin të rinj?
A e dini çka bënin Afrim Muqiqi dhe Bleona Qereti kur ishin të rinj?

Një foto nga kjo periudhë e hershme e dy këngëtarëve po qarkullon në rrjetet sociale.

A e kanë vazhduar miqësinë e tyre dy këngëtarët edhe tani?/ORAinfo/

A e dini çka bënin Afrim Muqiqi dhe Bleona Qereti kur ishin të rinj?
A e dini çka bënin Afrim Muqiqi dhe Bleona Qereti kur ishin të rinj?
A e dini çka bënin Afrim Muqiqi dhe Bleona Qereti kur ishin të rinj?
A e dini çka bënin Afrim Muqiqi dhe Bleona Qereti kur ishin të rinj?
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . A e dini çka bënin Afrim Muqiqi dhe Bleona Qereti kur ishin të rinj? A e dini çka bënin Afrim Muqiqi dhe Bleona Qereti kur ishin të rinj?Rating: 4.8