Home / SHOWBIZ / Do të befasoheni sa shumë i ka ngjarë djali Adelinës
Do të befasoheni sa shumë i ka ngjarë djali Adelinës

Do të befasoheni sa shumë i ka ngjarë djali Adelinës

Adelina Ismajli u bë nënë dhe e mabjti për një kohë të gjatë fshehur djalin e saj.

Por pas rikthimit të saj, Adelina nuk mund ta shpëtojë nga mediatizimi të voglin, si gjithë fëmijët tjerë të ‘shoëbizit’, përcjell ORAvip.

Do të befasoheni sa shumë i ka ngjarë djali Adelinës

Një fotografi e ëmbël nënë e bir tregon sa shumë ngjajën ata të dy.

Një kopje e Adelinës, shikoni ngjashmërinë e madhe të tyre! /ORAvip/

Do të befasoheni sa shumë i ka ngjarë djali Adelinës

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 8:55 am ne link https://kosovatoday.com/?p=156347
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Do të befasoheni sa shumë i ka ngjarë djali Adelinës Do të befasoheni sa shumë i ka ngjarë djali AdelinësRating: 4.8