Home / SHOWBIZ / E çuditshme! Blero i poston Afronës foto pothuajse nudo (Foto +16)

E çuditshme! Blero i poston Afronës foto pothuajse nudo (Foto +16)

E çuditshme! Blero i poston Afronës foto pothuajse nudo (Foto +16)Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, blogerja Afrona Dika janë gati çdo ditë pjesë e shkrimeve në mediet rozë.

Në InstaStory, Blero ka publikuar një foto në të cilën ka fokusuar këmbët e Afronës, shkruan lajmi.

Ai ka habitur me këtë veprim, ngase me këtë imazh zbulonte shumë nga pjesët intime të partneres së tij.

Çifti duket se po shijojnë rrezet e diellit në një pishinë, pranë njëri-tjetrit.

E çuditshme! Blero i poston Afronës foto pothuajse nudo (Foto +16)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E çuditshme! Blero i poston Afronës foto pothuajse nudo (Foto +16) E çuditshme! Blero i poston Afronës foto pothuajse nudo (Foto +16)Rating: 4.8