Home / SHOWBIZ / E papritur, Cardi B ndahet bashkëshorti pas një viti martese
Cardi B dhe bashkëshorti i saj Offset janë ndarë pas një viti martesë. Reperja njoftoi ndarjen në një postim në Instagram të martën. 26-vjeçarja u shpreh se i dha fund martesës me babain e vajzës së saj 15 muaj pasi u martuan në fshehtësi. “Ne jemi miq të mirë, partnerë të mirë biznesi dhe kemi shumë dashuri për njëri tjetrin,”-tha reperja. “Po thjesht gjërat nuk kanë shkuar mirë mes nesh për një kohë të gjatë. Nuk është faji i askujt. Nuk jemi më bashkë dhe mendoj se duhet kohë për tu finalizuar divorci.” Cardi, e cila lindi fëmijën e saj të parë Kulture me Offset, në korrik, shtoi: “Unë do të kem gjithmonë shumë dashuri për të, sepse ai është babai i vajzës sime.” The post E papritur, Cardi B ndahet bashkëshorti pas një viti martese appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

E papritur, Cardi B ndahet bashkëshorti pas një viti martese

E papritur, Cardi B ndahet bashkëshorti pas një viti martese

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Cardi B dhe bashkëshorti i saj Offset janë ndarë pas një viti martesë. Reperja njoftoi ndarjen në një postim në Instagram të martën.

26-vjeçarja u shpreh se i dha fund martesës me babain e vajzës së saj 15 muaj pasi u martuan në fshehtësi.

“Ne jemi miq të mirë, partnerë të mirë biznesi dhe kemi shumë dashuri për njëri tjetrin,”-tha reperja. “Po thjesht gjërat nuk kanë shkuar mirë mes nesh për një kohë të gjatë. Nuk është faji i askujt. Nuk jemi më bashkë dhe mendoj se duhet kohë për tu finalizuar divorci.”

Cardi, e cila lindi fëmijën e saj të parë Kulture me Offset, në korrik, shtoi: “Unë do të kem gjithmonë shumë dashuri për të, sepse ai është babai i vajzës sime.”

The post E papritur, Cardi B ndahet bashkëshorti pas një viti martese appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 5, 2018 10:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=380054
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . E papritur, Cardi B ndahet bashkëshorti pas një viti martese E papritur, Cardi B ndahet bashkëshorti pas një viti marteseRating: 4.8