Home / SHOWBIZ / Emocionon me fjalët Jul Deda: Na zbukurove jetën!

Emocionon me fjalët Jul Deda: Na zbukurove jetën!

Emocionon me fjalët Jul Deda: Na zbukurove jetën!

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Të gjithë gjënë më të shtrenjtë në jetë kanë pa diskutim familjen dhe dashuria vetëm atyre u përket. Këtë gjë e ka treguar edhe aktori i humorit Jul Deda, i cili ka bërë një dedikim emocionues dhe prekës për “shokun e tij” më të mirë. Djali i Julit mbush 10 vjeç dhe ai ka zgjedhur fjalët më të ndjera për të uruar të birin. “Sot është dita jote kampion. Ti Mateo nuk e mban mend se çfarë ndodhi 10 vjet më përpara, s’ka gjë e mbajmë mend unë dhe sidomos mami. Na u bë një dhuratë hyjnore. Erdhe ti. Jo vetëm kaq, por ne dimë çdo detaj, çdo gjë që ke bërë deri sot, jo sepse kemi memorie të mirë, por sepse ti je protagonisti që na pushtove mendjen dhe zemrat, duke mos lënë kala pa na marrë nga brenda. Na mbushe familjen. Na zbukurove jetën. U rrite kampion. E kuptoj çdo ditë, nga mënyra si flet, si e percepton jetën dhe si reagon, e kuptova sidomos sot, kur të dëgjova duke bërtitur nëpër shtëpi ‘O baaa, ku është xheli i flokëve’. U bëfsh 100 vjeç shoku im më i mirë! Të kam jetë e frymëzim. Të dua pafund”, – ka shkruar Juli.

The post Emocionon me fjalët Jul Deda: Na zbukurove jetën! appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 6:32 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381735
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Emocionon me fjalët Jul Deda: Na zbukurove jetën! Emocionon me fjalët Jul Deda: Na zbukurove jetën!Rating: 4.8