Home / SHOWBIZ / FOTO/ Dua Lipa “ndez” Miamin

FOTO/ Dua Lipa “ndez” Miamin

FOTO/ Dua Lipa “ndez” Miamin

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, ka ndezur skenën në Miami gjatë një koncerti. Kohët e fundit ajo zgjidhte veshje të gjera, ndërsa kësaj here ka surprizuar fansat e saj duke dalë me një palë pantallona të shkurtra dhe transparente, një kanatjere të shkurtër dhe një palë taka shumë të larta.

Megjithatë, pavarësisht veshjes ku ka nxjerrë në pah format, nuk ka qenë ky fokusi i adhuruesve të saj, pasi Dua di shumë mirë sesi t’i kënaq ata me këngët dhe zërin të mrekullueshëm.

GSH.al ShowBiz

Sakaq, përflitet se këngëtarja kohët e fundit është kthyer në krahët e ish të dashurit të saj, Isaac Carew .

Megjithatë, nuk dihet sesi po vazhdon marrëdhënia e tyre pasi në mediat rozë kanë qarkulluar disa fotografi të Isaac me një vajzë tjetër, ku duken shumë të afërt me njëri-tjetrin. /J.K – Gazeta Shqiptare/

GSH.al ShowBiz

The post FOTO/ Dua Lipa “ndez” Miamin appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 13, 2018 9:48 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=224933
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . FOTO/ Dua Lipa “ndez” Miamin FOTO/ Dua Lipa “ndez” MiaminRating: 4.8