Home / SHOWBIZ / FOTO/ “Mu rrit motra mu bë burrë”

FOTO/ “Mu rrit motra mu bë burrë”

Motrat Vjollca janë shquar gjithnjë për lidhjen e afërt që kanë me njëra-tjetrën si dhe për shakatë që bëjnë në rrjete sociale.

Dita e sotme për to është festë, pasi Marina ka ditëlindjen. Megjithatë Luana nuk i ka rezistuar tundimit pa bërë një shaka me Marinën.

Jennifer Lopez godet serish…

Ajo ka publikuar një foto ku dy motrat shfaqen bashku dhe krahas saj shkruan:

“Mu rrit motra mu bë burrë,”-përfundon Luana. Padyshim ky koment ka shkaktuar mjaft të qeshura në komente e ardhura më pas në këtë foto.

The post FOTO/ “Mu rrit motra mu bë burrë” appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 7:45 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180838
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . FOTO/ “Mu rrit motra mu bë burrë” FOTO/ “Mu rrit motra mu bë burrë”Rating: 4.8