Home / SHOWBIZ / Gresa publikon pamje nga frizerka, shikojeni sa bukur i ka rregulluar flokët

Gresa publikon pamje nga frizerka, shikojeni sa bukur i ka rregulluar flokët

Gresa publikon pamje nga frizerka, shikojeni sa bukur i ka rregulluar flokët

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Gresa Behluli është vajza e këngëtares së njohur të muzikës popullore Shhkurte Fejzës.

Por, me realizimin e projekteve të saj muzikore, ajo arriti shumë sukses duke u bërë kështu e dashur për publikun, e tashmë njihet si Gresa, jo më si vajza e Shkurtës

Ajo është një vajzë e bukur dhe atraktive, edhe e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Gresa është aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo para pak çastesh ka pu8blikuar pamje nga një sallon bukurie, ku shihet të ketë rregulluar flokët.

Me këtë ndryshim flokët e gresës dukën më bukur. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 14, 2018 1:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=368531
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Gresa publikon pamje nga frizerka, shikojeni sa bukur i ka rregulluar flokët Gresa publikon pamje nga frizerka, shikojeni sa bukur i ka rregulluar flokëtRating: 4.8