Home / SHOWBIZ / I është mbuluar fytyra me ‘puçrra’! Shtatzani ia ka ‘shkatërruar’ fytyrën!
I është mbuluar fytyra me ‘puçrra’! Shtatzani ia ka ‘shkatërruar’ fytyrën!

I është mbuluar fytyra me ‘puçrra’! Shtatzani ia ka ‘shkatërruar’ fytyrën!

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja më e dashur për publikun tonë, shkruan ORAvip.

Ajo është e njohur për këngët e saj të suksesshme si dhe për bukurinë dhe stilin e saj.

 I është mbuluar fytyra me ‘puçrra’! Shtatzani ia ka ‘shkatërruar’ fytyrën!

Xhensila është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

E në fotografitë e fundit të saj, shihet se fytyra e saj është me puçrra.

Duke se shtatzania i ka ndikuar…/ORAvip/I është mbuluar fytyra me ‘puçrra’! Shtatzani ia ka ‘shkatërruar’ fytyrën!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . I është mbuluar fytyra me ‘puçrra’! Shtatzani ia ka ‘shkatërruar’ fytyrën! I është mbuluar fytyra me ‘puçrra’! Shtatzani ia ka ‘shkatërruar’ fytyrën!Rating: 4.8