Home / SHOWBIZ / Ish-i dashuri i Gentës publikon foto me djalin! Kaq shumë është rritur ai!
Ish-i dashuri i Gentës publikon foto me djalin! Kaq shumë është rritur ai!

Ish-i dashuri i Gentës publikon foto me djalin! Kaq shumë është rritur ai!

Milot Binaku është ish-i dashuri i këngëtares njohur kosovare, Genta Ismaili, shkruan ORAvip.

Ai tashmë është i martuar dhe ka një djalë.

Miloti është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ai në Instagram ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me djalin e tij…/ORAvip/

Ish-i dashuri i Gentës publikon foto me djalin! Kaq shumë është rritur ai!Ish-i dashuri i Gentës publikon foto me djalin! Kaq shumë është rritur ai!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:00 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156084
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ish-i dashuri i Gentës publikon foto me djalin! Kaq shumë është rritur ai! Ish-i dashuri i Gentës publikon foto me djalin! Kaq shumë është rritur ai!Rating: 4.8