Home / SHOWBIZ / Ja si dukej Blendi Fevziu me bashkëshorten para 20 vitesh (FOTO)

Ja si dukej Blendi Fevziu me bashkëshorten para 20 vitesh (FOTO)

Ja si dukej Blendi Fevziu me bashkëshorten para 20 vitesh (FOTO)Në sezonin e ri të ‘Opinion’moderatori do të sjellë momentet më pikante të 20 viteve në ekran.

Blendi ka postuar në Instagramin e tij një foto nga vizita e parë e Sali Berishës në TvKlan. Në foto duket dhe bashkëshortja e moderatorit të njohur.

‘20 Nentor 1998. Ardhja e pare e Sali Berishes ne Tv Klan. #20vjetopinion Takimi ne 7 Shtator.’-shkruan Blendi në postimin e tij.

Duket se vitet kanë sjellë shumë ndryshime për çiftin dhe gjithmonë për mirë.Ndërsa për ish kryeministrin Berisha duket se koha nuk ec, ai mbetet gjithmonë i njëjti.

Ja si dukej Blendi Fevziu me bashkëshorten para 20 vitesh (FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ja si dukej Blendi Fevziu me bashkëshorten para 20 vitesh (FOTO) Ja si dukej Blendi Fevziu me bashkëshorten para 20 vitesh (FOTO)Rating: 4.8