Home / SHOWBIZ / Jennifer Lopez godet serish…

Jennifer Lopez godet serish…

Çdo këngë që ajo nxjerr kthehet në hit. fundmi, Jennifer Lopez ka realizuar këngën “Dinero” në bashkëpunim me reperen Cardi B dhe DJ Khalid.

Pritet që kënga të rezultojë e suksesshme ashtu sikurse ka ndodhur me thuajse të gjitha këngët e saj. Teksa ka promovuar “Dinero” ajo ka falënderuar edhe bashkëpunëtorët e saj të lart përmendur. Sipas revistës “Forbes”, Jennifer Lopez arrin të fitojë 40 milionë dollarë në vit dhe vlerësohet se ka një pasuri prej 400 milion dollarësh, kështu që nuk është aspak çudi që ajo i këndon parave.

GSH.al ShowBiz

Sakaq, mësohet se këngëtarja 48 vjeçare ka edhe shumë projekte të tjera në vijim siç është pjesëmarrja në filmin “Shades Of Blue” dhe “World Of Dance”. /J.K – Gazeta Shqiptare/

The post Jennifer Lopez godet serish… appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 7:45 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180835
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Jennifer Lopez godet serish… Jennifer Lopez godet serish…Rating: 4.8