Home / SHOWBIZ / Jo vetëm aktore, por edhe këngëtare, shikoni sa ëmbël këndon Meleku

Jo vetëm aktore, por edhe këngëtare, shikoni sa ëmbël këndon Meleku

Jo vetëm aktore, por edhe këngëtare, shikoni sa ëmbël këndon Meleku

orainfo.net/category/magazina

Seriali turk “Nëna” është seriali i cili rrëmbeu zemrat e kosovarëve.

Kjo sigurisht për shkakë të temës delikate që trajton ky serial, shkruan ORAinfo.

Por, ajo që preki më së shumti zemrat e publikut është vajza e vogël “Melek”, e cila shpesh me vuajtjet e saj na bëri të qajmë.

orainfo.net/category/magazina

Por, përmes disa pamjeve Meleku ka treguar se nuk është vetëm aktore por edhe këngëtare.

Për ta parë dhe dëgjuar se si këndon ajo, shikoni videon më poshtë./ORAinfo/

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 14, 2018 12:29 am ne link https://kosovatoday.com/?p=225062
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Jo vetëm aktore, por edhe këngëtare, shikoni sa ëmbël këndon Meleku Jo vetëm aktore, por edhe këngëtare, shikoni sa ëmbël këndon MelekuRating: 4.8