Home / SHOWBIZ / Jonida Maliqi ‘godet fort’ me bikine të bardha trupi i saj i mbuluar me plot tatuazhe
Jonida Maliqi ‘godet fort’ me bikine të bardha trupi i saj i mbuluar me plot tatuazhe

Jonida Maliqi ‘godet fort’ me bikine të bardha trupi i saj i mbuluar me plot tatuazhe

Jonida Maliqi ‘godet fort’ me bikine të bardha trupi i saj i mbuluar me plot tatuazhe

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi konsiderohet njëra nga personazhet më me stil në shqiptari, shkruan ORAinfo.

Jonida Maliqi ‘godet fort’ me bikine të bardha trupi i saj i mbuluar me plot tatuazhe
Jonida është aktive edhe në rrjetet sociale e cila publikon imazhe të llojllojshme, por ajo që ekarakterizon dhe që e bënë të dallohet nga artistet e tjera është stili unik i Jonidës.

Përkushtimi ndaj pamjes së jashtme, nuk do diskutim. Ajo është shumë e vëmendshme me paraqitjen e saj.

Jonida ka filluar si shumë artist që të pushoj, por trupi i saj i ka çmend të gjithë si një peshk./ORAinfo

Jonida Maliqi ‘godet fort’ me bikine të bardha trupi i saj i mbuluar me plot tatuazheJonida Maliqi ‘godet fort’ me bikine të bardha trupi i saj i mbuluar me plot tatuazhe

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 14, 2018 4:25 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=225283
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email in[email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Jonida Maliqi ‘godet fort’ me bikine të bardha trupi i saj i mbuluar me plot tatuazhe Jonida Maliqi ‘godet fort’ me bikine të bardha trupi i saj i mbuluar me plot tatuazheRating: 4.8