Home / SHOWBIZ / Këto maturante po habisin të gjithë, arsyeja…!
Këto maturante po habisin të gjithë, arsyeja…!

Këto maturante po habisin të gjithë, arsyeja…!

Të jesh maturante tashmë ka një rëndësi të veçantë, e sidomos në Kosovë, shkruan ORAvip.

Rëndësia nuk qëndron vetëm në atë se tashmë ke përfunduar shkollën e mesme dhe do fillon arsimin universitar, por e tërë rëndësia është tek mbrëmja e maturës.

Çfarë fustani do veshin e cilin stil të flokëve do zgjedhin, ky është preokupimi më i madh për vajzat.

Fustana të gjatë, të shkurtë, disa me pantollona e shumë të tjerë më stile të veçanta, duke u munduar kështu që në çdo mënyrë të jenë në qendër të vëmendjes.

Pasi të ketë përfunduar mbrëmja, por edhe gjatë saj publikimi i fotografive në rrjetet sociale si dhe mendimet që jepen aty, janë bërë vlerësuesi kyq për pamje e tyre, shkruan ORAvip.

E mjaftë të veçanta janë dukur edhe gjashtë shoqet tek veshja e të cilave ka dominuar ngjyra e kaltër e mbyllur e njohur si ‘teget’./ORAvip/

Këto maturante po habisin të gjithë, arsyeja…!

Këto maturante po habisin të gjithë, arsyeja…!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 8:38 am ne link https://kosovatoday.com/?p=180960
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Këto maturante po habisin të gjithë, arsyeja…! Këto maturante po habisin të gjithë, arsyeja…!Rating: 4.8