Home / SHOWBIZ / Kjo këngëtare është shoqja e ngushtë e Andrrës, gruas së Sinanit…(FOTO)

Kjo këngëtare është shoqja e ngushtë e Andrrës, gruas së Sinanit…(FOTO)

Kjo këngëtare është shoqja e ngushtë e Andrrës, gruas së Sinanit…(FOTO)Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë ndër ҫiftet më të dashura por edhe më të përfolura shqiptare, transmeton ORAinfo.

Pak ditë më parë janë bërë dy vite që nga martesa e tyre, dhe ata tashmë kanë një djalë së bashku i cili quhet Ansi.

Vazhdimish gjatë këtyre dy viteteve ata janë shfaqur të lumtur dhe me plot dashuri.
Tashmë Andrra shoqërohet edhe me shumë këngëtare të estradës sonë, por me atë që e shohim më së shpeshti është këngëtarja Vjollca Haxhiu.

Mbase Vjollca është shoqja më e ngushtë e Andrrës, së paku sa i përketë këngëtareve./ORAinfo/

Kjo këngëtare është shoqja e ngushtë e Andrrës, gruas së Sinanit…(FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kjo këngëtare është shoqja e ngushtë e Andrrës, gruas së Sinanit…(FOTO) Kjo këngëtare është shoqja e ngushtë e Andrrës, gruas së Sinanit…(FOTO)Rating: 4.8