Home / SHOWBIZ / Kjo vogëlushe ka pasur fatin ta ketë hallë Nihanin (Foto)

Kjo vogëlushe ka pasur fatin ta ketë hallë Nihanin (Foto)

Kjo vogëlushe ka pasur fatin ta ketë hallë Nihanin (Foto)Neslihan Atagul është aktorja që aktualisht ka një famë në mbarë Turqinë dhe më tej, përcjell ORAinfo.

U bë e famshme në një moshë të re, e më vonë për t’u shndërruar në një ikonë të bukurisë dhe fytyrë e shumë markave të njohura.

Atë jemi mësuar ta shohim në rolin e saj, por ajo është një familjare e përkushtuar, e sidomos kur është në pyetja mbesa e saj.

Ajo i dhuron shumë dashuri asaj çdo ditë deh ka një raport shumë të mirë edhe me vëllain e saj.

Për më shumë shikoni se a i ngjan Nihanit mbesa?/ORAinfo/

Kjo vogëlushe ka pasur fatin ta ketë hallë Nihanin (Foto)Kjo vogëlushe ka pasur fatin ta ketë hallë Nihanin (Foto)

Kjo vogëlushe ka pasur fatin ta ketë hallë Nihanin (Foto)

Kjo vogëlushe ka pasur fatin ta ketë hallë Nihanin (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kjo vogëlushe ka pasur fatin ta ketë hallë Nihanin (Foto) Kjo vogëlushe ka pasur fatin ta ketë hallë Nihanin (Foto)Rating: 4.8