Home / SHOWBIZ / Kunati i Nora Istrefit dhe Tunës kalon në politikë? (FOTO)

Kunati i Nora Istrefit dhe Tunës kalon në politikë? (FOTO)

Kunati i Nora Istrefit dhe Tunës kalon në politikë? (FOTO)Familja Berisha pa dyshim është prej më të përfolurave viteve të fundit.

Krahas çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi, me lidhjen e Tunës dhe vëllait të vogël Patrisit, normalisht se gjërat janë bërë edhe më interesante.

Përflitet mbi fëmijët, relacionin mes kunatave e jo vetëm.

Por në gjithë këtë mesele i përfshirë shumë nuk ka qenë vëllai i madh i Patrisit dhe Robertit, Poliniku.

Instrumentisti u bë i njohur vetëm falë paraqitjeve nëpër rrjete sociale me Renée dhe Tianin por duket se tani e tutje mund ta shohim edhe më shpesh.

Berisha ka bërë debutimin në politikë duke zënë vend në listën e Lëvizjes Vetëvendosje! për garën e 22 Tetorit në kryeqytet.

Kunati i Nora Istrefit dhe Tunës kalon në politikë? (FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kunati i Nora Istrefit dhe Tunës kalon në politikë? (FOTO) Kunati i Nora Istrefit dhe Tunës kalon në politikë? (FOTO)Rating: 4.8