Home / SHOWBIZ / Labi shumë i lumtur pranë Qëndresës, por shikoni si duket ajo pa grim, nuk njihet
Labi shumë i lumtur pranë Qëndresës, por shikoni si duket ajo pa grim, nuk njihet

Labi shumë i lumtur pranë Qëndresës, por shikoni si duket ajo pa grim, nuk njihet

Që nga martesa me Labin, emri i Qëndresës u bë i njohur në shtypin rozë, shkruan GazetaBlic.Ajo dhe Labi kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë vitin e kaluar.S

ot, lirisht mund të themi se ajo është një nga bashkëshortet më të komentuara në estradë.

E duket se duke qenë fytyrë e njohur për publikun, edhe kujdesi ndaj vetes në çdo paraqitje nuk mungon, por kësaj radhe ajo ka habitur me pamjen e saj!

Labi shumë i lumtur pranë Qëndresës, por shikoni si duket ajo pa grim, nuk njihet

Është Labi ai që ka publikuar një fotografi ku çifti shihen shumë të lumtur pranë njëri tjetrit, por ajo çfarë bie në sy teksa sheh fotografinë është pamja e Qëndresës e cila duket krejtësisht ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shohim. E veshur me të zezë, po e pa grimuar Qëndresa po duket jo dhe aq mirë.

Labi shumë i lumtur pranë Qëndresës, por shikoni si duket ajo pa grim, nuk njihetLabi shumë i lumtur pranë Qëndresës, por shikoni si duket ajo pa grim, nuk njihet

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 9:16 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156561
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Labi shumë i lumtur pranë Qëndresës, por shikoni si duket ajo pa grim, nuk njihet Labi shumë i lumtur pranë Qëndresës, por shikoni si duket ajo pa grim, nuk njihetRating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other