Home / SHOWBIZ / Lola dhe Nora Istrefi bëhen bashkë, befasojnë me grimin e tyre

Lola dhe Nora Istrefi bëhen bashkë, befasojnë me grimin e tyre

Lola dhe Nora Istrefi bëhen bashkë, befasojnë me grimin e tyre

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Lola Haradinaj është një ndër femrat më të pëlqyera të ekranit.

Ajo ndër të tjera është edhe gruaja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme. Ajo duket se është shoqe e ngusht me këngëtaren e njohur Nora Istrefin.

Ato kanë bërë një postim se bashku në Instastory ku u shfaqen të rregulluara bukur dhe të veshura me shumë stil. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 15, 2018 11:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=369445
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Lola dhe Nora Istrefi bëhen bashkë, befasojnë me grimin e tyre Lola dhe Nora Istrefi bëhen bashkë, befasojnë me grimin e tyreRating: 4.8