Home / SHOWBIZ / Masat ekstreme nga policia për dasmën e princit Harry dhe Meghan Markle

Masat ekstreme nga policia për dasmën e princit Harry dhe Meghan Markle

Dasma mbretërore britanike mes princit Harry dhe të fejuarës se tij aktores amerikane Meghan Markle, është në përgatitjet e saj të minutës së fundit.

Por ajo ka rënë në sy në janë forcat e shtuara të policisë.

Snajperë në tarraca, ushtarë të armatosur që patrullojnë rrugët, por jo vetëm.

Mediat shkruajnë se gatishmëria është e lartë mes policisë, ushtrisë dhe shërbimeve të fshehta për të parandaluar sulme të mundshme gjatë ditës së madhe të Harry dhe Meghan.

GSH.al ShowBiz

E cilësuar si dasma që do të ndiqet nga një audiencë botërore rekord prej mbi 2 miliardë shikuesish në Evropë, Amerikë, Afrikë e pjesë të tjera të botës, kjo dasmë po përjeton një mbulim mediatik të paprecedent, për shkak edhe të problemeve të familjes së nuses.

The post Masat ekstreme nga policia për dasmën e princit Harry dhe Meghan Markle appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 18, 2018 2:35 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=181197
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Masat ekstreme nga policia për dasmën e princit Harry dhe Meghan Markle Masat ekstreme nga policia për dasmën e princit Harry dhe Meghan MarkleRating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other