Home / SHOWBIZ / Mimoza Mustafa me pizhama në restaurant (Foto)

Mimoza Mustafa me pizhama në restaurant (Foto)

vMinoza e hitit “Terri më kafshon”, e “Sadist” dhe e mega hitit “Lule Mimoze”, më nuk është e pranishme si dikur, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse koha po ikë, Mimoza po duket mirë, së paku në foto po shkëlqen. Këngëtarja e ka përmirësuar edhe stilin, që nganjëherë megjithatë duket i çuditshëm, si në foton që po e publikojmë në “Kosovare”.

Mimoza ka pozuar e ulur në një restaurant e veshur me pizhama.

Janë pizhama apo veshje që po duket si e natës?

v

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Mimoza Mustafa me pizhama në restaurant (Foto) Mimoza Mustafa me pizhama në restaurant (Foto)Rating: 4.8