Home / SHOWBIZ / Moderatorja shqiptare martohet shtatzënë, ja disa momente nga ceremonia

Moderatorja shqiptare martohet shtatzënë, ja disa momente nga ceremonia

Moderatorja shqiptare martohet shtatzënë, ja disa momente nga ceremoniaAjo është një ndër moderatoret më të dashura e të qeshura në vendin tonë por jetën private e ka mbajtur vetëm për vetë.

Bëhet fjalë për Elona Duron, e cila pas lajmit se është në pritje të fëmijës së saj së parë, lidhjen disa vjeçare me Lorenc Ogën e ka kurorëzuar me martesë.

Siç e do tradita, Elona ka vendosur të celebrojë martesën e saj në Bashkinë e Tiranës para kryebashkiakut Veliaj. Blitz.al ka siguruar disa pamje ekskluzive nga dasma e Elonës dhe Lorencin, ku ceremonia ishte me të vërtetë e këndshme, me batuat e të qeshura, ku ishin të ftuar disa personazhe të njohur të shoëbizz-it e kolegë të moderatores si Alban Dudushi, Bieta Sulo, Vilma Masha, Jonida Aliçkolli, Ervin Kurti,Landi Hysi, Dojna Mema.

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Moderatorja shqiptare martohet shtatzënë, ja disa momente nga ceremonia Moderatorja shqiptare martohet shtatzënë, ja disa momente nga ceremoniaRating: 4.8