Home / SHOWBIZ / Morena shfaqet duke hekurosur, merr një telefonat dhe i ndodh me e keqja!
Morena shfaqet duke hekurosur, merr një telefonat dhe i ndodh me e keqja!

Morena shfaqet duke hekurosur, merr një telefonat dhe i ndodh me e keqja!

Morena shfaqet duke hekurosur, merr një telefonat dhe i ndodh me e keqja!

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë.

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ka qenë shumë e përfolur për lidhjen me një miliarder nga Irani, të cilën ende nuk e ka bërë publike.

Pak ditë më parë ajo realizoi projektin e saj më të ri “Femnat”, i cili po pëlqehet mjaftë shumë nga publiku.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Por Morena është shfaqur e dobët në hekurosjen e rrobave. Në një video të postuar në Instagram, Morena shfaqet duke hekurosur, por për një moment ajo merr një telefonat, duke bërë që rrobat e saj të djegën nga hekuri. Pastaj telefonin e… /ORAinfo/

Morena shfaqet duke hekurosur, merr një telefonat dhe i ndodh me e keqja!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com June 14, 2018 4:04 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=225217
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Morena shfaqet duke hekurosur, merr një telefonat dhe i ndodh me e keqja! Morena shfaqet duke hekurosur, merr një telefonat dhe i ndodh me e keqja!Rating: 4.8