Home / SHOWBIZ / Ndahet Belen Rodriguez nga bashkëshorti? Ç’po ndodh mes çiftit?

Ndahet Belen Rodriguez nga bashkëshorti? Ç’po ndodh mes çiftit?

Ndahet Belen Rodriguez nga bashkëshorti? Ç’po ndodh mes çiftit?

Armina Mevlani feston ditëlindjen, kjo është dhurata gjigande e Shkëlzen Berishës për të

Duket se gjërat nuk janë aspak mirë midis një prej çifteve më të njohur dhe më të dashur të showbiz-it italian, Belen Rodriguez dhe Andrea Iannone.

Armina Mevlani feston ditëlindjen, kjo është dhurata gjigande e Shkëlzen Berishës për të

Së fundmi, ata janë para larg njëri-tjetrit dhe madje në një darkë familjare të ditëve të fundit, ata qëndruan të ndarë.

Sipas disa burimeve, dyshja ka kohë që s’janë takuar më bashkë dhe në një koncert të muzikës Jazz, Belen u shfaq e vetme. Jo vetëm kaq, por ata nuk jetojnë më në një shtëpi së bashku.

Armina Mevlani feston ditëlindjen, kjo është dhurata gjigande e Shkëlzen Berishës për të

“Për të gjetur veten në një person duhet që ai të jetë i ndryshëm gjithmonë. Duhet të ndryshojë gjithmonë peisazhi, të ketë njëherë det, ajër, mal, por është e vështirë të gjendet kjo në një mashkull sot. Edhe pse ai është shumë i dashur dhe bën çdo gjë për familjen, ndoshta këtë herë kanë marrë një vendim për ti dhënë fund çdo gjëje që kanë bashkë”, është shprehur Belen në një intervistë të fundit për “CHI”.

The post Ndahet Belen Rodriguez nga bashkëshorti? Ç’po ndodh mes çiftit? appeared first on Zonë E Lirë.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Nga KosovaToday.com June 6, 2018 6:05 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=213240
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ndahet Belen Rodriguez nga bashkëshorti? Ç’po ndodh mes çiftit? Ndahet Belen Rodriguez nga bashkëshorti? Ç’po ndodh mes çiftit?Rating: 4.8