Home / SHOWBIZ / Në muajin e pestë, zbulohet gjinia e fëmijës së Xhensilës dhe Besit
Në muajin e pestë, zbulohet gjinia e fëmijës së Xhensilës dhe Besit

Në muajin e pestë, zbulohet gjinia e fëmijës së Xhensilës dhe Besit

Në muajin e pestë të shtatzënisë, zbulohet gjinia e fëmijës së Xhensilës dhe Besit

Nuk ka më ansjë dyshim që aktori Bes Kallaku dhe partnerja e tij Xhensila do të bëhen prindër. Pavarësisht se prej kohësh lajmi është aluduar në media dhe asnjë prej të dyve nuk e ka pranuar publikisht, miqtë dhe të afërmit e ciftit e kanë konfirmuar po kaq herët.

Këngëtarja është në muajin e pestë të shtatzënisë, ndërkohë që iconstyle.al, ka arritur të mësojë edhe gjininë e fëmijës, që është një vajzë.

Cifti që në shtator u celebrua në martesë, duket se tashmë po bëhet gati për një tjetër moment të rëndësishëm të jetës.Në muajin e pestë, zbulohet gjinia e fëmijës së Xhensilës dhe Besit

Në muajin e pestë, zbulohet gjinia e fëmijës së Xhensilës dhe Besit

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 7:55 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156058
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Në muajin e pestë, zbulohet gjinia e fëmijës së Xhensilës dhe Besit Në muajin e pestë, zbulohet gjinia e fëmijës së Xhensilës dhe BesitRating: 4.8