Home / SHOWBIZ / Një nënë seksi si Farrah Abraham (Foto)

Një nënë seksi si Farrah Abraham (Foto)

GazetaShqip ShowBizAjo është një vajzë ekranesh dhe me fizikun mbresëlënës i bën të gjithë për vete.

Dhe Farrah Abraham siguroi që ajo të vendoste ndizte mediat rozë, teksa u shfaq në plazhin e Hotel Martinez gjatë 71 vjetorit të Festivalit të Filmit të Kanës, në Francë.

1 of 8


GazetaShqip ShowBiz

EXCLUSIVE: Farrah Abraham hits the beach in Cannes at the Martinez hotel, wearing a high cut Bikini, Farrah was seen with her daughter on the beach looking a bit like Kim Kardashian with her long hair and bum baring thong bikini. 17 May 2018 Pictured: Farrah Abraham. Photo credit: Neil Warner/MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA222428_035.jpg) [Photo via Mega Agency]


GazetaShqip ShowBiz

EXCLUSIVE: Farrah Abraham hits the beach in Cannes at the Martinez hotel, wearing a high cut Bikini, Farrah was seen with her daughter on the beach looking a bit like Kim Kardashian with her long hair and bum baring thong bikini. 17 May 2018 Pictured: Farrah Abraham. Photo credit: Neil Warner/MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA222428_027.jpg) [Photo via Mega Agency]


GazetaShqip ShowBiz


GazetaShqip ShowBiz

EXCLUSIVE: Farrah Abraham hits the beach in Cannes at the Martinez hotel, wearing a high cut Bikini, Farrah was seen with her daughter on the beach looking a bit like Kim Kardashian with her long hair and bum baring thong bikini. 17 May 2018 Pictured: Farrah Abraham. Photo credit: Neil Warner/MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA222428_008.jpg) [Photo via Mega Agency]


GazetaShqip ShowBiz

EXCLUSIVE: Farrah Abraham hits the beach in Cannes at the Martinez hotel, wearing a high cut Bikini, Farrah was seen with her daughter on the beach looking a bit like Kim Kardashian with her long hair and bum baring thong bikini. 17 May 2018 Pictured: Farrah Abraham. Photo credit: Neil Warner/MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA222428_038.jpg) [Photo via Mega Agency]


GazetaShqip ShowBiz

EXCLUSIVE: Farrah Abraham hits the beach in Cannes at the Martinez hotel, wearing a high cut Bikini, Farrah was seen with her daughter on the beach looking a bit like Kim Kardashian with her long hair and bum baring thong bikini. 17 May 2018 Pictured: Farrah Abraham. Photo credit: Neil Warner/MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA222428_009.jpg) [Photo via Mega Agency]


GazetaShqip ShowBiz

EXCLUSIVE: Farrah Abraham hits the beach in Cannes at the Martinez hotel, wearing a high cut Bikini, Farrah was seen with her daughter on the beach looking a bit like Kim Kardashian with her long hair and bum baring thong bikini. 17 May 2018 Pictured: Farrah Abraham. Photo credit: Neil Warner/MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA222428_044.jpg) [Photo via Mega Agency]


GazetaShqip ShowBiz

26-vjeçarja e “Teen Mom”, nuk i la vend imagjinatës kur ekspozoi pasuritë e bollshme me një kostume banje të vogël me ngjyrë të zezë.

Farrah shoqërojë nga vajza e saj e ëmbël 9-vjeçare, Sophia Laurent Abraham.

17 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 6:15 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180760
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Një nënë seksi si Farrah Abraham (Foto) Një nënë seksi si Farrah Abraham (Foto)Rating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other