Home / SHOWBIZ / Një zonjë e vërtetë, Teuta Selimi gati për ‘dasmë’! Vesh fustanin më të bukur ndonjëherë!
Një zonjë e vërtetë, Teuta Selimi gati për ‘dasmë’! Vesh fustanin më të bukur ndonjëherë!

Një zonjë e vërtetë, Teuta Selimi gati për ‘dasmë’! Vesh fustanin më të bukur ndonjëherë!

Teuta Selimi është ndër këngëtaret njohura të muzikës sonë, shkruan ORAvip.

Ajo pos për këgnët e saj njihet edhe për elegancën në paraqitje.

Teuta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto nga një mbrëmje, ku po duket tejet e bukur dhe elegante…/ORAvip/

Një zonjë e vërtetë, Teuta Selimi gati për ‘dasmë’! Vesh fustanin më të bukur ndonjëherë!Një zonjë e vërtetë, Teuta Selimi gati për ‘dasmë’! Vesh fustanin më të bukur ndonjëherë!

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:01 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156095
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Një zonjë e vërtetë, Teuta Selimi gati për ‘dasmë’! Vesh fustanin më të bukur ndonjëherë! Një zonjë e vërtetë, Teuta Selimi gati për ‘dasmë’! Vesh fustanin më të bukur ndonjëherë!Rating: 4.8