Home / SHOWBIZ / Nusja e Taulant Xhakës shkon në dasmë, vesh fustan të kuq e vë kurorë

Nusja e Taulant Xhakës shkon në dasmë, vesh fustan të kuq e vë kurorë

Nusja e Taulant Xhakës shkon në dasmë, vesh fustan të kuq e vë kurorë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Arbnora është gruaja e futbollistit të njohur, Taulant Xhakës.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo është e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

E sot Arbnora ka publikuar një foto ku shihet në një dasmë.

Si gjithmonë, ajo po duket shumë e bukur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 9:09 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381829
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Nusja e Taulant Xhakës shkon në dasmë, vesh fustan të kuq e vë kurorë Nusja e Taulant Xhakës shkon në dasmë, vesh fustan të kuq e vë kurorëRating: 4.8