Home / SHOWBIZ / Përderisa Afrona është në fotosesion, Blero ‘shijon’ momentin më të bukur pa të

Përderisa Afrona është në fotosesion, Blero ‘shijon’ momentin më të bukur pa të

Përderisa Afrona është në fotosesion, Blero ‘shijon’ momentin më të bukur pa të

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Blero dhe e fejuara e tij, Afrona, po i shijojnë shumë këto ditë bashkë në vendin më ‘madhështor’ të botës, Dubai.

Ata janë një prej çifteve më të përfolura në media që nga lidhja e tyre, dhe tani që janë të fejuar e në prag të martesës, shkruan ORAinfo.

Blero dhe Afrona i kanë njoftuar publikun me çdo veprim që e kanë bërë këto ditë në Dubai.

E përderisa Afrona bën fotografi me veshje të ndryshme, Blero ka ndarë kohë për vetën ku ka postuar një fotografi në pishinën e hotelit në të cilin po qëndrojnë, a po e shijon këtë moment pa Afronën, Blero?/ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 2:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381581
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Përderisa Afrona është në fotosesion, Blero ‘shijon’ momentin më të bukur pa të Përderisa Afrona është në fotosesion, Blero ‘shijon’ momentin më të bukur pa tëRating: 4.8