Home / SHOWBIZ / Përplasen publikisht Ami dhe Ermali: “Kujdes me shalët…Derr aty…” (Foto)

Përplasen publikisht Ami dhe Ermali: “Kujdes me shalët…Derr aty…” (Foto)

Përplasen publikisht Ami dhe Ermali: “Kujdes me shalët…Derr aty…” (Foto)Ermal Mamaqi nuk mund të qëndrojë pa komentuar në asnjë nga postimet që bëjnë VIP-at dhe aq më tepër kur bëhet fjalë për Amin, bashkëshorten e tij.

Në një foto të publikuar nga Amin në Instagramin e saj komenti i Ermalit do ju bëjë të kupton se sa xheloz është ai për gruan e tij. Në fakt na e kishte thënë Amarda këtë fakt por se kishim marrë seriozisht.

“Kujdes içik aty ti zonjë se të ka dalë shala.”-ka shkruar me humor moderatori i “Xing me Ermalin”, por pa e ditur se aty vetëm “shalë” nuk kishte.

Ndërkohë që në foto duket një pjesë e dorës së Amit dhe një mëngjes si shëndetshëm që jo ishte duke konsumuar. Ami nuk e ka lënë pa përgjigje humoristin shqiptar.

“Haha është një derr dore aty!”- i është përgjigjur sakaq Ami me një koment.

Përplasen publikisht Ami dhe Ermali: “Kujdes me shalët…Derr aty…” (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Përplasen publikisht Ami dhe Ermali: “Kujdes me shalët…Derr aty…” (Foto) Përplasen publikisht Ami dhe Ermali: “Kujdes me shalët…Derr aty…” (Foto)Rating: 4.8