Home / SHOWBIZ / Prezantuesi i Top Channel i jep fund beqarisë, martohet me një mashkull

Prezantuesi i Top Channel i jep fund beqarisë, martohet me një mashkull

Prezantuesi i Top Channel i jep fund beqarisë, martohet me një mashkull

Me siguri të gjithë e kujtoni edicionin e fundit të “Top Select”, emisioni i muzikës i prezantuar nga katër të rinj.

Kiara Tito, Ardit Murataj, Liesa Haxhiasllani dhe Mishel Rrena shoqëruan çdo pasdite publikun shqiptar duke i njohur me të rejat më të fundit të muzikës dhe duke mbajtur diskutime interesante me njëri-tjetrin gjatë minutave të transmetimit.

Pas përfundimit të programit, secili prej prezantuesve mori drejtimin e tij në media apo diku tjetër dhe dy djemtë janë shfaqur më pak se vajzat në ekran.

Xing.al ka zbuluar se njëri prej tyre, Mishel Rrena është larguar së fundmi nga Shqipëria dhe ka nisur një jetë të re jashtë vendit.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com August 20, 2018 4:01 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=298259
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Prezantuesi i Top Channel i jep fund beqarisë, martohet me një mashkull Prezantuesi i Top Channel i jep fund beqarisë, martohet me një mashkullRating: 4.8