Home / SHOWBIZ / Roberti flet për vallëzimin e Norës në videoklip, ka dy fjalë për ata që e kritikuan

Roberti flet për vallëzimin e Norës në videoklip, ka dy fjalë për ata që e kritikuan

Roberti flet për vallëzimin e Norës në videoklip, ka dy fjalë për ata që e kritikuan

Ndodh edhe kjo, dënohet këngëtarja e njohur pasi ofendoi presidentin

Nora Istrefi para një muaji lansoi projektin e ri me Mixey “As ni gotë”.

Kjo këngë e saj u prit tejet mirë nga publiku e njëkohësisht është kritikuar për vallëzimin seksi që ka sjell në klip, shkruan lajmi net.

Bashkëshorti i saj, Robert Berisha këtë javë në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net flet rreth atyre skenave të Norës.

Për të mësuar se çfarë thotë muzikanti Berisha, si i komenton këto dhe çfarë thotë për kritikat e njerëzve ndiqni rubrikën e mëposhtme.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com July 14, 2018 11:11 am ne link https://kosovatoday.com/?p=252621
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Roberti flet për vallëzimin e Norës në videoklip, ka dy fjalë për ata që e kritikuan Roberti flet për vallëzimin e Norës në videoklip, ka dy fjalë për ata që e kritikuanRating: 4.8