Home / SHOWBIZ / Roberti një baba i përkushtuar…Ja si e kalon kohën me vajzën e tij…(FOTO)

Roberti një baba i përkushtuar…Ja si e kalon kohën me vajzën e tij…(FOTO)

Roberti një baba i përkushtuar…Ja si e kalon kohën me vajzën e tij…(FOTO)Robert Berisha që nga koha kur ka lindur Renee e ka dëshmuar vetën si një baba tepër i përkushtuar, transmeton ORAinfo.

Edhe sot siҫ duket Nora i ka lënë vetëm, dhe ata po kalojnë kohë së bashku.

Roberti ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku shihet që sapo është zgjuar nga gjumi dhe afër e ka vajzën e tij Renee, e cila është një fëmijë shumë simpatik./ORAinfo/

Roberti një baba i përkushtuar…Ja si e kalon kohën me vajzën e tij…(FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Roberti një baba i përkushtuar…Ja si e kalon kohën me vajzën e tij…(FOTO) Roberti një baba i përkushtuar…Ja si e kalon kohën me vajzën e tij…(FOTO)Rating: 4.8