Home / SHOWBIZ / Ronela Hajati bën grimin më të çuditshëm ndonjëherë!
Ronela Hajati bën grimin më të çuditshëm ndonjëherë!

Ronela Hajati bën grimin më të çuditshëm ndonjëherë!

Ronela Hajati është këngëtarja më interesante dhe më pa komplekse në estradën tonë.

Por ajo gjithashtu është edhe ndër femrat më seksi të estradës, përkundër faktit se nuk është kjo pjesa me të cilën ajo dëshiron të jetë në qendër të vëmendjes, transmeton ORAvip.

 Ronela Hajati bën grimin më të çuditshëm ndonjëherë!

duket interesante dhe e veҫantë është ‘qëllimi’ i saj kryesorë, të cilin e arrin pothuajse gjithmonë.

E tillë po duket edhe sonte me grimin jo të zakonshëm që ka bërë.

Edhe me këtë grim, Ronela po duket tejet bukur…/ORAvip/

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ronela Hajati bën grimin më të çuditshëm ndonjëherë! Ronela Hajati bën grimin më të çuditshëm ndonjëherë!Rating: 4.8