Home / SHOWBIZ / Sa shumë është shëndoshur Mihrije Braha, do të befasohuni me trupin e saj
Sa shumë është shëndoshur Mihrije Braha, do të befasohuni me trupin e saj

Sa shumë është shëndoshur Mihrije Braha, do të befasohuni me trupin e saj

Mihrije Braha për vite me radhë u mundua të jetë ‘seks simboli’ i skenës shqiptare duke sjellë trende të reja pak të njohura për shumicën e publikut.

Këngëtarja sot numëron disa vite nuk po mund të mbetet në formën që ishte dikur, përcjell ORAinfo.

Sa shumë është shëndoshur Mihrije Braha, do të befasohuni me trupin e saj

E kjo për shkak se edhe ajo, pavarësisht tendencës, nuk mund t’i del kundër viteve dhe shenjave që lënë në pamje.

Sa shumë është shëndoshur Mihrije Braha, do të befasohuni me trupin e saj

Mihrija së fundi ka publikuar një foto me një fustan të ngushtë ku i vërehen qartë kilogramet e tepërt edhe pse ajo ka tentuar të shfaqet provokuese./ORAinfo/

Sa shumë është shëndoshur Mihrije Braha, do të befasohuni me trupin e saj

Sa shumë është shëndoshur Mihrije Braha, do të befasohuni me trupin e saj

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 19, 2018 7:02 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=150343
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Sa shumë është shëndoshur Mihrije Braha, do të befasohuni me trupin e saj Sa shumë është shëndoshur Mihrije Braha, do të befasohuni me trupin e sajRating: 4.8