Home / SHOWBIZ / Shyhrete Behluli iu fton që të bëni iftar me të
Shyhrete Behluli iu fton që të bëni iftar me të

Shyhrete Behluli iu fton që të bëni iftar me të

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë, shkruan ORAvip.

Shyhrete Behluli iu fton që të bëni iftar me të

Shyhretja është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku ka një mori ndjekësish dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ku do të përformoi në mbrëmje e cila është titulluar si “Iftar me Shyhrete Behlulin”./ORAvip/

Shyhrete Behluli iu fton që të bëni iftar me të

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 7:29 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180818
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shyhrete Behluli iu fton që të bëni iftar me të Shyhrete Behluli iu fton që të bëni iftar me tëRating: 4.8