Home / SHOWBIZ / Tara, vajzë e mbarë! Ja si e ndihmon Teutën rreth punëve të shtëpisë
Tara, vajzë e mbarë! Ja si e ndihmon Teutën rreth punëve të shtëpisë

Tara, vajzë e mbarë! Ja si e ndihmon Teutën rreth punëve të shtëpisë

Teuta Krasniqi është aktorja më e dashur për publikun shqiptarë. Ndonëse ka kohë është në këtë profesion, ajo ende vazhdon të sjellë risi për publikun, transmeton ORAvip.

Ani pse është e angazhuar shumë në profesionin e saj, për të familja është gjëja më e rëndësishme. Teuta është nënë me fat e të dy vajzave, Tarës dhe Kaias.

Tara, vajzë e mbarë! Ja si e ndihmon Teutën rreth punëve të shtëpisë

Tara, vajzë e mbarë! Ja si e ndihmon Teutën rreth punëve të shtëpisë

Të dy motrat tashmë janë rritur dhe po e ndihmojnë atë në punët e shtëpisë. Shihni sa të punëtore duken dyja bashkë./ORAvip/

Tara, vajzë e mbarë! Ja si e ndihmon Teutën rreth punëve të shtëpisë

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com April 17, 2018 9:02 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=166009
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Tara, vajzë e mbarë! Ja si e ndihmon Teutën rreth punëve të shtëpisë Tara, vajzë e mbarë! Ja si e ndihmon Teutën rreth punëve të shtëpisëRating: 4.8