Home / SHOWBIZ / Teuta publikon foton e saj të para 18 vitesh, pamja e saj do t’iu lë gojë hapur

Teuta publikon foton e saj të para 18 vitesh, pamja e saj do t’iu lë gojë hapur

Teuta publikon foton e saj të para 18 vitesh, pamja e saj do t’iu lë gojë hapur

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet gjatë xhirimeve të serialit “Mahmutovit dhe Rexhepovit”, e bërë 18 vite më parë.

Edhe para kaq shumë vitesh, tek Teuta nuk mund të shohim ndonjë dallim të madh në pamje./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 11:01 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381883
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Teuta publikon foton e saj të para 18 vitesh, pamja e saj do t’iu lë gojë hapur Teuta publikon foton e saj të para 18 vitesh, pamja e saj do t’iu lë gojë hapurRating: 4.8