Home / SHOWBIZ / U martua me milioner, Adlina nuk ndalon së treguari barkun e fryrë
U martua me milioner, Adlina nuk ndalon së treguari barkun e fryrë

U martua me milioner, Adlina nuk ndalon së treguari barkun e fryrë

Këngëtarja Adelina Tahiri u bë emri më i komentuar së fundmi në media.

Kjo për shkak të lidhjes, martesës me një biznesmen 50 vjeçar, shkruan lajmi.net

Ajo madje ka pranuar kritika të shumta kinse lidhja që ka krijuar me një burrë më të vjetër se ajo vjen si shkak i parave të tij.

Por këngëtarja e ka mohuar një gjë të tillë në disa intervista të fundit ku ka treguar se ndihet shumë e lumtur pranë tij, në fakt është gruaja më e lumtur në botë dhe këtë nuk di as si ta përshkruaj.

Adelina madje shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë dhe tani nuk po ndalon së publikuari foto me bark të fryrë.

U martua me milioner, Adlina nuk ndalon së treguari barkun e fryrëU martua me milioner, Adlina nuk ndalon së treguari barkun e fryrë

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 12, 2018 8:17 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156116
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . U martua me milioner, Adlina nuk ndalon së treguari barkun e fryrë U martua me milioner, Adlina nuk ndalon së treguari barkun e fryrëRating: 4.8