Home / SHOWBIZ / Xheni e BB9 shtatzënë…Benardi publikon foton e saj me bark të rrumbullakosur…(FOTO)

Xheni e BB9 shtatzënë…Benardi publikon foton e saj me bark të rrumbullakosur…(FOTO)

Xheni e BB9 shtatzënë…Benardi publikon foton e saj me bark të rrumbullakosur…(FOTO)Xheni dhe Benardi janë një nga çiftet më të përfolur të Big Brother 9.

Ata u njohën gjatë edicionit dhe duket se dashuria e tyre do të kurorëzuar dhe në martesë. Ka qenë vetë Xheni ajo që ka publikuar një foto ku dukej se Benardi i propozonte martesë.

Por lajmet e bukura nuk paskan fund për të dy. Në një foto të publikuar nga vetë Benardi bie në sy barku i rrumbullakosur i Xhenit.

Mos vallë ajo është në pritje të ëmbël, apo thjesh janë disa kilogramë të tepërt.

Xheni e BB9 shtatzënë…Benardi publikon foton e saj me bark të rrumbullakosur…(FOTO)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Xheni e BB9 shtatzënë…Benardi publikon foton e saj me bark të rrumbullakosur…(FOTO) Xheni e BB9 shtatzënë…Benardi publikon foton e saj me bark të rrumbullakosur…(FOTO)Rating: 4.8