Home / SHOWBIZ / Xhesika sërish pjesë e ‘O sa mirë’

Xhesika sërish pjesë e ‘O sa mirë’

Xhesika sërish pjesë e ‘O sa mirë’Aktorja nga Peja, Arta Nitaj ishte ndarë javë më parë me serialin “O sa mirë”.

Megjithatë, informacionet e fundit tregojnë se Arta do të jetë përsëri pjesë e serialit. Zeshkanja nga Peja do të marrë kontratë të re në “O sa mirë” për ta zbukuruar atë me bukurinë që ka.

Një nga aktorët e serialit në kushte anonimiteti ka njoftuar se seriali do të vije më ndryshe dhe do të ketë numër më të madh të aktorëve./Indeksonline/

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Xhesika sërish pjesë e ‘O sa mirë’ Xhesika sërish pjesë e ‘O sa mirë’Rating: 4.8