Home / SHOWBIZ / Yllka iu ‘komplekson’ me këtë pamje, kështu duket pa grim

Yllka iu ‘komplekson’ me këtë pamje, kështu duket pa grim

Yllka iu ‘komplekson’ me këtë pamje, kështu duket pa grim

Aktorja Yllka Gashi po io shijon në maksimum ditët në Prishtinë pas një peridhe të gjatë të largimit nga qyteti i saj.

‘Zana’ që ishte roli i saj me të cilin ende personifikohet i dha vulën e famës në publikun kosovar dhe për të ende është e madhe kureshtja, përcjell ORAvip.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e pagrimosur.

E tillë, aktorja po duket si të ishte 20 vjeҫare./ORAvip/

Loading...
Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 12:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365797
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Loading...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Yllka iu ‘komplekson’ me këtë pamje, kështu duket pa grim Yllka iu ‘komplekson’ me këtë pamje, kështu duket pa grimRating: 4.8