Home / SPORT / Bayern do të futet në garë për këtë super lojtar

Bayern do të futet në garë për këtë super lojtar

Bayern do të futet në garë për këtë super lojtar

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Bayern Munich duket se do të futet në garë për Frenkie de Jong.

Mesfushori holandez është njëri nga lojtarët më të kërkuar momentalisht në futbollin evropian.

Skuadra si Barcelona, Manchester City apo Paris Saint Germain po e kërkojnë me ngulm yllin e Ajaxit.

“Goal” shkruan se së fundmi, situatën e lojtarit po e vëzhgojnë edhe gjigantët bavarez.

Ditë më parë është thënë se PSG ka arritur një marrëveshje me lojtarin, për75 milionë euro.

Megjithatë, gjigantët e Evropës janë ende me shpresën se këto janë vetëm thashetheme dhe nuk po dorëzohen në garën për lojtarin.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 9, 2018 12:20 am ne link https://kosovatoday.com/?p=381912
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bayern do të futet në garë për këtë super lojtar Bayern do të futet në garë për këtë super lojtarRating: 4.8