Home / SPORT / Bayern – Nurnberg, ka befasi në formacionet zyrtare

Bayern – Nurnberg, ka befasi në formacionet zyrtare

Bayern – Nurnberg, ka befasi në formacionet zyrtare

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nga ora 15:30 në Bundesligën gjermane zhvillohet derbi bavarez ndërmjet Bayernit dhe Nurnbergut.

Këto janë formacionet zyrtare:

Bayer Munich:

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 2:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381574
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Bayern – Nurnberg, ka befasi në formacionet zyrtare Bayern – Nurnberg, ka befasi në formacionet zyrtareRating: 4.8