Home / SPORT / ‘Godet’ Balotelli vjen me një reagim tejet të ashpër

‘Godet’ Balotelli vjen me një reagim tejet të ashpër

‘Godet’ Balotelli vjen me një reagim tejet të ashpër

I janë bërë abuzime të shumta raciste në rrjetet sociale, e ndaj tyre Balotelli ka dalur me një reagim tejet të ashpër.

Ai i ks quajtur të sëmurë ata që po e bëjnë këtë.

Sulmuesi i Nices dhe Italisë i kopjoi disa mesazhe tejet fyese që i kishte marrë nga një përdorues italian në tregimin e tij në Instagram dhe pastaj përgjigjen e tij.

“Ju jeni pjesa e sëmurë e botës! Më keni tërbuar tani. M’i thoni këto gjëra në fytyrë. Ta shohim nëse ekrani i kompjuterit apo telefoni do t’ju mbrojë pastaj”, shtoi ai.

“(p.s. Mos më shkruani për të më thënë ‘lëre të kalojë’ sepse jo! JO DHE JO. MJAFT TANI!)”

Loading...
Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 3:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365926
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . ‘Godet’ Balotelli vjen me një reagim tejet të ashpër ‘Godet’ Balotelli vjen me një reagim tejet të ashpërRating: 4.8