Home / SPORT / Notë marramendëse për Neymarin pas golit të shënuar
Notë marramendëse për Neymarin pas golit të shënuar

Notë marramendëse për Neymarin pas golit të shënuar

Notë marramendëse për Neymarin pas golit të shënuarNeymar ka shënuar gol dhe ka asistuar për një tjetër në debutim me PSG-në, i cili u vlerësua me notën 10.

Transferimi rekord, Neymar, që u ble nga Barcelona për 222 milionë euro, ka shkëlqyer në ndeshjen debutuese me Paris Saint Germain.

Ai shënoi gol dhe asistoi për një tjetër në fitoren prej 3:0 të PSG-së ndaj Guingamp.

Paraqitja mbresëlënëse e brazilianit u vlerësuar në fund pasi 25 vjeçari mori notën më të madhe, 10.

Kështu, Neymar e nisi për mrekulli aventurën te PSG-ja, aty ku synon të fitojë gjithçka që është e mundur që një ditë të ngritë lartë “Topin e Artë”, që është synim kryesor i ish yllit të Barcelonës.

Notë marramendëse për Neymarin pas golit të shënuar

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Notë marramendëse për Neymarin pas golit të shënuar Notë marramendëse për Neymarin pas golit të shënuarRating: 4.8