Home / SPORT / Pas ndeshjes Espanyol – Barcelona, këto janë notat e lojtarëve

Pas ndeshjes Espanyol – Barcelona, këto janë notat e lojtarëve

Pas ndeshjes Espanyol – Barcelona, këto janë notat e lojtarëve

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Barcelona e ka mposhtur Espanyolin në ndeshjen e sontme.

Të udhëhequr nga Lionel Messi, Barcelona ka shënuar fitore me rezultatin 0:4.

Dy nga katër golat i realizoi argjentinasi Messi, dhe që të dy nga gjuajtjet e lira.

Ousmane Dembele dhe Luis Suarez shënuan edhe nga një herë tjetër për fitoren e rëndësishme të Barcës.

Më poshtë mund t’i gjeni notat e lojtarëve për këtë takim, sipas “WhoScored”.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 11:41 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381896
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Pas ndeshjes Espanyol – Barcelona, këto janë notat e lojtarëve Pas ndeshjes Espanyol – Barcelona, këto janë notat e lojtarëveRating: 4.8