Home / SPORT / Punë e kryer! Ky lojtar në janar largohet nga Milan

Punë e kryer! Ky lojtar në janar largohet nga Milan

Punë e kryer! Ky lojtar në janar largohet nga Milan

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Dyshja e portierëve Donnarumma është gati të ndahet në Milan.

Një vit e gjysmë pas zgjedhjes së diskutueshme që i gjeti të dy nën të njëjtën çati, dy vëllezërit do të ndahen në janar përcjell ORAinfo.

Natyrisht, Gianluigi do të qëndrojë në AC Milan dhe do të luajë ndeshjen e tij të 100-të 90 minuta në Serie A kundër Torinos nesër.

Kështu, do të jetë deri në Antonio i cili do të kërkojë më shumë kohë të lojës diku tjetër, me sa duket në kredi, raporton Gazzetta dello Sport.

Nuk dihet ende se ku, por gjëja e rëndësishme është gjetja e vazhdimësisë, ndoshta në Greqi, ku ai më parë luajti për Asteras Tripolis ./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com December 8, 2018 9:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=381847
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Punë e kryer! Ky lojtar në janar largohet nga Milan Punë e kryer! Ky lojtar në janar largohet nga MilanRating: 4.8